Een magnifieke nachtelijke wandeltocht! Het Nationaal Park Lauwersmeer is Nederlands tweede Dark Sky Park en één van de 41 officiële gebieden op de wereld die hiervoor aangemerkt zijn
MIDZOMERNACHT LAUWERSZEE WANDELTOCHT
Reacties

HARTELIJK DANK VOOR UW DEELNAME IN 2017! DE VOLGENDE EDITIE IS OP 23 JUNI 2018!

Organisatie

Het bestuur van de 40 Mijl is samengesteld uit enthousiaste vrijwilligers. Wilt u zich als vrijwilliger ook aanmelden bij de 40 Mijl? Geef u dan op via het vrijwilligers aanmeldingformulier op deze site! Uw hulp wordt zeer gewaardeerd!

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

marieke

Johan Broesder

Voorzitter 

voorzitter@40mijl.nl

Marieke Hoogland 

Secretaris 

secretaris@40mijl.nl

Bert Kleinenberg 

Penningmeester 

penningmeester@40mijl.nl

Media

Regiocoördinator Midden-Zuid

Educactie

romy

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Romy Lahuis 

Commissie Media 

romy@40mijl.nl

Marlon Konigferander 

Regiocoördinator Midden/Zuid 

marlon@40mijl.nl

 Annemiek Smeenk

 Commissie Educatie 

annemiek@40mijl.nl 

 Media

 Ceremonies

 

Operations

 

 

 

 Jermain Buist

Commissie Media 

 Gjalt de Haan

Commissie Ceremonies 

 

Willem Elzinga

Commissie Operations

 

Ons adres Sietse Veldstraweg 98 9833PC Den Ham (GN)

T: 085-2016 534 W: http://www.40mijl.nl

E: info@40mijl.nl

 

Volg ons: